Mentoring online

Mentoring online

Young beautiful woman using a laptop computer at home

W swoim domu czujesz się najbezpieczniej?

Często komunikujesz się przez Internet i jest to dla Ciebie naturalna forma komunikacji?

Zapraszam Cię na sesję MENTORINGU ONLINE prowadzonego za pośrednictwem komunikatora Skype, telefonicznie, w formule czatu bądź mailowo.

Jak wygląda mentoring online?

Tak samo jak mentoring na żywo, tylko rozmowa toczy się za pośrednictwem Internetu. Możemy zobaczyć się włączając kamerkę internetową lub korzystać jedynie z połączenia głosowego. Mentoring opiera się głównie na rozmowie. Rozmawiać możemy widząc się osobiście lub za pośrednictwem różnych narzędzi np. komunikatora Skype. Ważne jest czy potrafisz zaangażować się w rozmowę siedząc przy komputerze? – jeśli tak, zapraszam.

Jeśli krępuje Cię kontakt osobisty, chcesz pozostać anonimowo – zapraszam do mentoringu drogą mailową lub w formule czatu.

Jak zacząć sesje?

Na początek zapraszam Cię na pierwszą konsultację rozpoznawczą. Dzięki niej będziesz miał/a okazję doświadczyć, czym jest mentoring. Porozmawiamy o tym, jakie cele chcesz osiągnąć i/lub jakie problemy chcesz rozwiązać oraz odpowiesz sobie na pytanie: czy i jak współpraca ze mną może pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich trudności i osiągnięciu wymarzonych celów. Wspólnie zdecydujemy o kontynuacji spotkań w formie sesji mentoringu i ustalimy zasady współpracy.

Skontaktuj się ze mną

Zadzwoń: +48 735 703 832
lub
e-mail: agnieszka@beamentorforyourself.com

Leave a Reply