Doradztwo biznesowe

Zajmuję się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich spółek prawa handlowego. Wiem, że właśnie takich usług ciągle brakuje na rynku – usług profesjonalnych i jednocześnie konkurencyjnych cenowo, a zatem dostępnych dla małych firm.

Moją przewagą konkurencyjną w stosunku do wielu typowych firm konsultingowych jest dogłębna wiedza na temat wspomagania działalności gospodarczej nowoczesnymi narzędziami informatycznymi (business intelligence – BI)  oraz praktyczna znajomość problemów zarządzania finansami zdobyta w toku wielu lat pracy zawodowej na stanowiskach Dyrektora Generalnego i Dyrektora Finansowego.

Moja oferta stanowi wszechstronny pakiet usług z zakresu zarządzania finansami obejmujący analizę finansową działalności operacyjnej (także w ramach “due diligence”), analizę opłacalności projektów inwestycyjnych i przygotowanie profesjonalnego biznesplanu (również w formie wniosków i aplikacji o dotacje unijne). W ramach tego zestawu usług wykonuję analizy i opracowania nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również na zlecenie cenionych firm konsultingowych (w ramach tzw outsourcingu).

Dla potwierdzenia posiadanych przeze mnie kompetencji odsyłam do zapoznania się z moim profilem na portalu Linkedin.

W celu uzgodnienia warunków współpracy oraz uzyskania oferty cenowej proszę o kontakt bezpośredni.

Agnieszka Okońska
telefon: +48 735703832
Agnieszka.Okonska@outlook.com
Linkedin
Xing

Leave a Reply